Chcete svatbu s Karlem?


Ne, nebojte, není to žádost o ruku. Jmenuji se Karel a jsem svatební a reportážní fotograf. Miluju focení a baví mě pomocí fotek vyprávět příběhy. Takže jestli chcete, moc rád budu vyprávět i ten Váš.

Karel Fořt

Miluju focení svateb! Mám díky němu možnost zachytit jeden z nejkrásnějších momentů v lidském životě. Neznám totiž hezčí pocit, než fotit šťastné lidi, jejich emoce zaznamenat a umožnit jim si vše kdykoli v budoucnu znovu připomenout.

Mým domovem je Praha, nicméně fotím bez omezení po celé ČR a milerád za Vámi vyrazím také kamkoli po světě. Po focení a muzice je totiž mojí další oblíbenou činností právě cestování.

Fotím reportážním stylem a v průběhu dne se snažím (až na výjimky jako je skupinové focení) být co nejméně vidět. Mým cílem je zachycovat emoce a atmosféru celého dne. Podívejte se na moje portfolio, jestli by se Vám takové fotky líbily.

Strávíme společně jeden z nejkrásnějších dnů Vašeho života a já chci být nejenom Váš fotograf, ale taky parťák. Proto se se snoubenci vždy před svatbou alespoň jednou scházím, poznáme se a zjistíme, zda si navzájem sedíme.

Svatby fotím od ranních příprav až po večerní zábavu. V rámci tohoto focení ode mne dostanete:

  • Předsvatební setkání
  • Celý den mého focení
  • 300+ krásných fotek (vše po úpravě)
  • USB flash disk s fotkami v plném rozlišení
  • Optimalizovanou verzi fotek pro online sdílení a rychlé prohlížení
  • Soukromou online galerii (na 1 rok)

Cena focení je individuální, napište mi a milerád s Vámi vše proberu.

Kontakt

Pokud jsem Vás zaujal, určitě se mi ozvěte a moc rád s Vámi proberu veškeré Vaše dotazy. Chcete mě nejdřív víc poznat? Není problém, dejte vědět a rád se s Vámi nezávazně sejdu.

Jméno

Email

Datum

Místo

Text zprávy

Svatba Eva & Petr